Конструктор з міні-цеглинок Збараж (70132)
Конструктор складається з мініатюрних керамічних цеглинок, які виготовлені зі справжньої випаленої глини. У ньому немає ані синтетики, ані пластифікаторів. Справжній конструктор для справжніх будівельників!)

Замок дракона, англійський будиночок чи західну вежу...а може піраміду майя чи Александрійський маяк, Білий дім чи замок Хотин Що було б цікаво збудувати Вашим діткам? Подорожуйте разом!
Для старту проекту у вас все є: фундамент для майбутньої споруди (паперова основа), керамічні міні-цеглинки, картонне перекриття даху, черепиця, клей, інструкція з кресленнями і рекомендаціями.
Деталі конструктора легко з'єднати між собою за допомогою клею. Щоб розібрати конструкцію, залиште її на 30 хвилин у воді. Дитина порадується, складаючи конструктор разом з батьками!

Конструктор з міні цеглинок розвиває логіку, просторове мислення, дрібну моторику рук, уважність, акуратність, посидючість, розкривайте творчий потенціал дитини. Це також чудовий конструктор для дорослого. Людина зможе відпочити, поки методично складається цеглинка за цеглинкою!
Цей незвичайний конструктор допоможе реалізувати Вашій дитині свій творчий потенціал. Нехай вибирає сама - збирати вказану модель, слідуючи інструкції, або віддатися творчому пориву і втілити в життя найнеймовірніші фантазії!
В набір входить:
- цеглинки (в кожній моделі своя кількість)
- черепиця
- картонна основа з малюнком трави, плитки або підлоги
- клей
- картонне перекриття даху
- інструкція
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір ящика —435х335х112
Розміри моделі, ДхШхВ —320x305x90
Розміри упаковки, ДхШхВ —310х194х100
Кількість штук в ящику -2
Тип упаковки - Корбка мікрогофрокартон
Виробник: Країна замків та фортець (Гравік Gravik), (Wise Elk)
Матеріал: кераміка
Конструктор підійде для віку: від 5 до 99
Купити конструктори з керамічних цеглинок, ігри, книги, набори для творчості з доставкою по Україні «Новою Поштою», «Укрпоштою» можна в інтернет-магазині «Грамотій»
Офіційний сайт:
https://gramotiy.com.ua/
Instagram:
https://www.instagram.com/gramotiy_books_toys/
Facebook:
https://www.facebook.com/gramotiy
Телефони:
Vodafone: (050) 447-01-03 (Viber)
Kyivstar: (096) 737-90-68
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Країна замків та фортець |
| Страна производитель | Украина |
| Тип конструктора | Керамический |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество деталей | 1150 шт |
| Материал | Керамика |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Ширина упаковки | 305 мм |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество деталей До | 1150 |
- Цена: 785 ₴










