Конструктор «БУДИНОЧОК З ВЕРАНДОЮ» – компактний будиночок з двома ярусами.
ЧОМУ САМЕ КОНСТРУКТОР?
Більше всього здатна захопити дитину саме та гра, в якій вона, поєднуючи і комбінуючи різні деталі, несподівано отримує незвичайну фігуру або об’єкт, подеколи новий та оригінальний! Тому конструктори – незамінна складова впливу для гармонійного та повноцінного формування розвитку дитини!
«ІГРОТЕКО» — львівський виробник дерев'яних екологічно чистих
конструкторів для дітей від 4 років.

КОНСТРУКТОРИ виготовляються в Україні з найкращої сировини — дуба, міцного, довговічного, «теплого» матеріалу з потужною енергетикою, з дотриманням всіх державних стандартів. Кожна деталь ретельно відшліфована, щоб убезпечити дитину від скалок.
Дерев'яні конструктори компанії ІГРОТЕКО, створені для того, щоб допомагати мамам і татам виховувати яскравих, талановитих та розумних дітей за допомогою ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЇ ІГРАШКИ!
БЕЗПЕКА
Відсутність на всіх кроках творення фарбників, клеїв, деревних консервантів та гострих деталейгарантує фізичну безпеку малюка. А відмова у виготовленні від світло- та аудіо елементів, які перевантажують дитячу нервову систему забезпечують здоровий психоемоційний розвиток малюка.
В набір входить:
- дерев'яні брусочки 102 шт.
- інструкція
Виробник: Igroteco (Україна)
Матеріал: дерево
Конструктор підійде для віку: від 4 до 99
Купити конструктори з керамічних цеглинок, ігри, книги, набори для творчості з доставкою по Україні «Новою Поштою», «Укрпоштою» можна в інтернет-магазині «Грамотій»
Офіційний сайт:
https://gramotiy.com.ua/
Instagram:
@gramotiy_irpin
Facebook:
@gramotiy
Телефони:
Vodafone: (050) 447-01-03 (Viber)
Kyivstar: (096) 737-90-68
| Основные | |
|---|---|
| Количество деталей | 102 шт |
| Вес | 720 г |
| Материал | Дерево |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Производитель | Игротеко |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Высота упаковки | 65 мм |
- Цена: 540 ₴






