.Настав час відкрити вам світ захоплюючої хімії, поділитися секретами фізики, що зачаровує, і навчити тонкощам магічних експериментів.
Ми звикли дивитись на світ навколо себе, отримуючи інформацію, яку сприймають наші органи почуттів.
А як все влаштовано насправді?
Даний набір не тільки познайомить вас з різними видами захоплюючих експериментів, але пояснить їх суть.
А допоможе в цьому інструкція та необхідний реквізит.
І хто знає, може саме Ви зробите дивовижне наукове відкриття, а захоплення наукою розпочнеться з набору Chemistry Kids!
Комплект містить:
- мірна ложка;
- окуляри та рукавички;
- піпетка;
- пласт.ложка та пласт.стакан;
- реактиви та необхідні матеріали для кожного з дослідів у різних наборах;
- барвники;
- Інструкція.
Розміри упаковки (ДхШхВ):
33х27, 5х19 см
Вік: 10+
Ми звикли дивитись на світ навколо себе, отримуючи інформацію, яку сприймають наші органи почуттів.
А як все влаштовано насправді?
Даний набір не тільки познайомить вас з різними видами захоплюючих експериментів, але пояснить їх суть.
А допоможе в цьому інструкція та необхідний реквізит.
І хто знає, може саме Ви зробите дивовижне наукове відкриття, а захоплення наукою розпочнеться з набору Chemistry Kids!
Комплект містить:
- мірна ложка;
- окуляри та рукавички;
- піпетка;
- пласт.ложка та пласт.стакан;
- реактиви та необхідні матеріали для кожного з дослідів у різних наборах;
- барвники;
- Інструкція.
Розміри упаковки (ДхШхВ):
33х27, 5х19 см
Вік: 10+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Danko Toys |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Тематика набора | Химия |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 33 мм |
| Длина упаковки | 27 мм |
| Высота упаковки | 19 мм |
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴





