Лізун Danko Toys 3 в 1 Mega Challenge Slime це незвичайний Слайм, наділений суперсилою. Він особливо пластичний і еластичний. Матеріал виготовлення схожий на слиз, але, при цьому він легко збирається і не розливається. Іграшка лизун Данко Тойс 3 в 1 Magnetic Slime, Fluffy Slime, Crazy Slime Fluoric цікава для дітей будь-якого віку. Навіть багато дорослих використовують слайм, як игрушку-антистресс, щоб відволіктися, розслабитися і повеселитися. Ігри з цим слизом розвивають дрібну моторику і мислення, концентрацію уваги, логіку, пам'ять. Для того, щоб ваш лизун служив вам довгий час, перед грою необхідно ретельно вимити руки з милом і обробити з антисептиком. Після гри лизун необхідно помістити в упаковку і щільно закрити кришечкою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 9 см |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Высота | 10 см |
| Вид творчества | Изготовление слаймов |
| Производитель | Danko Toys |
| Длина | 18 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Унисекс |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


