.«MY COLOR BAG» — це УНІКАЛЬНИЙ набір креативного творчості, сприяє розвитку мистецьких здібностей, почуття кольору та гармонії у дітей і дорослих. Візьміть фарби і СУМКУ з нанесеними контурами малюнка і просто розфарбуйте її як розмальовку! Малюнок виконаний в техніці ANTISTRESS, розфарбовуючи його, Ви не просто малюєте, а ще і відпочиваєте, відпочиваючи і отримуючи задоволення від творчого процесу. Розфарбовувати СУМКУ можна як показано на упаковці, або на свій розсуд. А додавши ГЛІТТЕР в акриловий ЛАК, Ви зможете декорувати будь-які зафарбовані елементи на малюнку, надаючи БЛИСК свого творіння. Відчуйте себе дизайнером! Створіть ОРИГІНАЛЬНУ СУМКУ з власним дизайном!
Характеристики
| Формат | |
|---|---|
| Ширина | 24 см |
| Высота | 55 см |
| Длина | 24 см |
| Основные атрибуты | |
| Пол | Для девочек |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Danko Toys |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Коробка |
| Вид творчества | Рисование |
| Количество цветов | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴



