Набір креативно творчості дозволить відчути себе справжнім дизайнером-модельєром, створюючи стильні вбрання і аксесуари для улюбленої ляльки своїми руками. В набір входить два види пластиліну, акриловий лак, глітер собачка і набір стразів з кристалами, шарнірна лялька. Створюй і гарй.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 11 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Ширина | 10 см |
| Производитель | Danko Toys |
| Длина | 26 см |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Для девочек |
| Упаковка | Тубус |
| Вид творчества | Модельер |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴


