Еко-формат. Відмінний варіант яскравого і привабливого конструктора, до того повністю безпечного для здоров'я дитини.
Деталі конструктора зроблені з натурального дерева твердих порід (бук і ясен), які виросли в екологічно чистій зоні Карпат.
Конструктор "Cubika 2" - це новинка 2020 року від фабрики іграшок Левеня. Набір складається з 50 деталей різної геометричної форми і кольорів. П'ятдесят різних фігур дозволить дитині втілити в життя безліч творчих ідей, побудувати своє власне містечко і захоплено грати довгий час. Для малюків від 1,5 років конструктор стане не тільки кубиками для будівництва перших будинків і замків, а й розвиваючим посібником для вивчення форм, фігур, кольорів, розмірів, розвитку дрібної моторики і координації рухів.
Іграшки з дерева будуть сприяти розвитку дрібної моторики рук і сенсорного сприйняття у вашої дитини.
Завдяки дерев'яним іграшкам можна вивчити форми фігури і кольору, вони не мають багато функцій, в порівнянні з сучасними пластиковими іграшками, що залишає місце для творчості і фантазії дитини. Саме вона дозволяє не обмежувати варіанти збірки. Кожен раз створюється нова архітектурна форма будівлі.
Іграшки дуже зносостійкі і, при необхідності, легко миються, а в іграх з друзями та батьками діти розвивають важливі соціальні навички.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cubika |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 26 см |
| Возраст | От 3-х лет |
Информация для заказа
- Цена: 425 ₴




