Іграшка виконана в вигляді спальної кімнати.
В набір входять дерев'яні фігурки (зайчик, 2 стільчика, стіл, шафа, ліжко), подушка і ковдра з тканини і 8 шт. одягу для зайчика. Одяг кріпиться на магнітах.
Висота фігурки зайчика - 8 см.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явора і бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Призначено для дітей віком від 18 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з кольорами;
- знайомить дитину з різними формами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 500 г |
| Производитель | Cubika |
| Высота | 320 см |
| Ширина | 200 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 65 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Дерево |
| Тип | Игровой тренажер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴




