
Игра большая напольная “Твойстеп”
160 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4820150910655
+380 (50) 447-01-03
Іванна- +380 (95) 668-65-39Марія
- +380 (96) 737-90-68Марія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Твійстеп. Гра для підлоги. Гра, яка вас заплете! -Це найкраща забава для свята! Ніяких кубиків і фішок! Це весела, рухлива гра для активної компанії. "Ходити" по ігровому полю будуть самі учасники і той, хто виявиться самим гнучким, пластичним, який вміє виповзати в буквальному сенсі з найскладніших ситуацій, той і переможе в грі. "Твійстеп" включає в себе ігрове поле з різнокольоровими колами і рулетку. Грати дуже просто! Досить розстелити поле по підлозі, призначити ведучого, розкрутити рулетку і за його вказівками гравці встають рукою або ногою на коло певного кольору. Поставлену на коло руку або ногу не можна зрушувати або відривати до наступного ходу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Длина | 25 мм |
| Тип игры | Игровой тоннель |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Коробка |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴

