
Набор для творчества. Вечеринка маленьких Фей
580 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4820195056523
+380 (50) 447-01-03
Іванна- +380 (95) 668-65-39Марія
- +380 (96) 737-90-68Марія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хочете, аби день народження вашої дитини був яскравим і захопливим, а враження від нього надовго збереглися в пам’яті?
Тоді організуйте його самі! Адже найкраще свято для дитини – це свято, створене мамою або татом!
Party Box «Вечірка маленьких фей» дозволить діткам відправитися у справжню пригоду. Вони познайомляться з тролем Бубонею, виконають всі його завдання та знайдуть скарби. Маленькі феї на 90 хвилин перенесуться в чарівну країну, де на них чекатимуть веселі ігри, творчі та інтелектуальні завдання, магія і чарівництво!
В коробці ви знайдете весь необхідний реквізит для створення урочистої атмосфери: декор для прикрашання будинку і святкового столу, запрошення для гостей, атрибути квесту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Высота | 27 см |
| Ширина | 10 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 22 см |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Упаковка | Коробка |
| Жанр | Животные |
| Форма кристаллов | Квадратные |
| Заполнение | Частичное |
| Ориентация | Вертикальная |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴

