Креативна творчість "Dino Paleontology EGG" - набір для юних дослідників-палеонтологів, які вирішили присвятити вільний час пошукам та вивченню останків вимерлих гігантів нашої планети!
В набір входить:
- скам'янілий пласт земної породи з динозавром - 1 шт.
- тек - 2 шт.
- кінетичний пісок Dio Sad - 200 грам.
- формочка для ліплення - 1 шт.
- комплект наліпок - 1 шт.
- динозавр, що збільшуєтся в розмірах - 1 шт.
- інструкція 1 шт.
Вік: 4+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькi характеристики | |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Высота | 5 см |
| Ширина | 19 мм |
| Длина | 24 см |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴


