Ігровий набір містить:
- картки Doobl Image Dio з динозаврами – 56 шт.
- Кінетичний пісок 150 грам - 1 шт.
- формочки для виробів фігурок із піску - 3 шт.
- бомбочка для ванни у вигляді яйця – 1 шт.
- Набір наклейок – 1 шт.
- Комплект флештату - 1 шт.
- динозавр, що збільшується у розмірі – 3 шт.
- інструкція – 1 шт.
Розміри: 19х19х4 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Для мальчиков |
| Возраст | От 3-х лет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Высота | 5 мм |
| Основные атрибуты | |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькi характеристики | |
| Возрастная группа | От 6 лет |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴


