Робот-трансформер на р/к 1:22 Lamborghini Veneno Silver (2333X) — трансформер на радіокеруванні 2 в 1: робот і модель автомобіля. Робот трансформується в автомобіль і назад всього однією кнопкою на пульті ДК.
Робот: в руках тримає щит і меч (необхідно зняти перед трансформацією). Машинка Lamborghini Veneno виготовлена з високим ступенем деталізації в масштабі 1:22, обладнана гумовими шинами та світлодіодними фарами.
- Висота робота: 18 см
- Матеріал: пластик, гума
- Вага: 0.8 кг
- Розмір коробки: 33 х 15.5 х 22 см
- Країна вироблення: Китай
Особливості:
- Звукові спецефекти: музика, звуки трансформації, пострілів тощо
- Є демо режим — для активації впродовж 2 секунд утримуйте кнопку «Режим Demo». Для деактивації — поверніть джойстик вбік.
- Комплектація: трансформер, пульт ДК, антена, акумулятор, USB-зарядка, інструкція.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Металл |
| Ширина | 460 мм |
| Длина | 260 мм |
| Высота | 370 мм |
| Вес | 1.6 г |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴





