
Часы из фанеры Strateg Паровозик Тутти
140 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4820175994562
- +380 (95) 668-65-39Марія
- +380 (96) 737-90-68Марія
Активний годинник, виготовлений своїми руками в оригінальному фанерному корпусі «Паровозик Тутті» має форму симпатичного паровозика, стане гордощами маленького майстра, прикрасою кімнати або незабутнім подарунком. Основна особливість набору — наявність образотворчих матеріалів різної структури та кольорів, що неабияк збільшує художні можливості маленького творця.
Дитина сама зможе визначити, який вигляд матиме готовий годинник опісля її творчих зусиль, підібрати кольори, використовувати для прикраси різні матеріали. Сам процес виготовлення і прикраси годинника допоможе малюкові поринути у світ фантазії, навчить концентрувати увагу, розрізняти та комбінувати кольори, привчить до акуратності та наполегливості в досягненні мети. Незайвим буде й фізичний розвиток — координація рухів і зусилля маленьких пальчиків під час малювання та складання.
Виготовлення та прикраса виробу стане не просто веселою розвагою, а й допоможе розвинути творчі здібності, впевненість у своїх силах і сформувати особистість дитини. У наборі не тільки кольорові фарби, але й такий цікавий матеріал, як-от кольоровий пінопластовий кульковий пластилін — використовуючи його зображення набуде об'єму і матиме креативний вигляд, а також фломастери кількох кольорів. Передбачено основу, за допомогою якої готовий годинник можна встановити вертикально.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мир Лео |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Транспорт |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 25 см |
| Длина | 30 см |
| Высота | 5 см |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 140 ₴

