
НАБОР ДЛЯ ТВОРЧНОСТИ STRATEG TOY CLOCK ВОДНЫЙ МИР
120 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4820175994074
+380 (50) 447-01-03
Іванна- +380 (95) 668-65-39Марія
- +380 (96) 737-90-68Марія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Запропонуйте дитині власноруч створити годинник за допомогою набору для творчості «Toy clock — Водний світ» від«Strateg». Яскравий, барвистий матеріал і годинниковий механізм здатні зацікавити будь-якого непосиду. Дотримуючись інструкції ви з легкістю створите годинник-іграшку. Дитина із задоволенням розмалює фарбами та фломастерами основу-циферблат, розмістить і закріпить фігури та цифри, і з цікавістю спостерігатиме за під'єднанням годинникового механізму.
Процес виготовлення має позитивний вплив на розвиток дрібної моторики, формування просторового мислення й розвиває пам'ять. До того ж допомагає виробити посидючість і акуратність. Іграшка має дуже широкий спектр використання — гра, навчання, прикраса інтер'єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мир Лео |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тип | Транспорт |
| Размеры | |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 5 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴

