Матеріал: полімерні матеріали.
У наборі: 2 браслета, 2 мотузочки, набір намистин.
Створюй унікальні прикраси разом з набором для створення прикрас «Браслет шарм»!
У набір входить 2 браслета, 2 мотузочки і набір намистинок, з яких можна зібрати унікальну прикрасу на руку. Браслет можна носити самої або подарувати коханій подружці.
З таким набором для творчості можна розкривати свій творчий потенціал знову і знову!
Всі елементи набору виготовлені з якісних полімерних матеріалів.
Ширина (см): 8
Довжина (см): 8
Висота (см): 17.5
Вік від: 5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QUNXING TOYS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игровой тренажер |
| Пол | Для девочек |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Размеры | |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 5 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 340 ₴


