Настав час відкрити вам світ захоплюючій хімії, поділитися секретами зачаровує фізики і навчити тонкощам магічних експериментів. Ми звикли дивитися на світ навколо себе, отримуючи інформацію, яку сприймають наші органи чуття. А як все влаштовано насправді? Даний набір не тільки познайомить вас з різними видами захоплюючих експериментів, але і пояснить їх суть. А допоможе в цьому інструкція і необхідний реквізіт. І хто знає, може саме Ви зробите дивовижне наукове відкриття, а захоплення наукою почнеться з набору "Chemistry Kids"!
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Ширина упаковки | 33 мм |
| Длина упаковки | 27 мм |
| Высота упаковки | 19 мм |
| Основные | |
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Состояние | Новое |
| Тематика набора | Химия |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


