Від 12 місяців! Багаторазова розмальовка-пазл; Наша ферма; ― це чудовий вибір для малюків. Пазли розвивають увагу, мислення та дрібну моторику рук дитини. А розмальовувати тваринок буде цікаво навіть тим, хто ще зовсім не вміє малювати, бо для цього достатньо змочити розфарбовку ― і корівка, песик, вівця, півник та свинка забарвляться в різні кольори. Після висихання картинка знову стає білою, і дитина знову може її розфарбовувати. Двосторонній пазл на основі міцного полімеру Чотири великіх міцних елементів пазлу ― підходить для найменших Забарвлення, яке можна розфарбовувати знову і знову! Цікаві заняття: малюк збирає пазли та розфарбовує Розвиває увагу та дрібну моторику Не бруднить руки, одяг та поверхні;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Картон |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Формат | |
| Ширина | 19 см |
| Длина | 24 см |
| Высота | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Возраст | От 3-х лет |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴


