Набор для творчості "Годинник своїми руками" відкриє Вашим дітям прекрасний світ творення різних предметів повсякденного ужитку. Цей годинник можна буде потім повісити в дитячій, а дитина буде рада і горда за те, що зміг зробити перші кроки по самостійному перетворенню інтер'єру у себе в кімнаті.
Крім того, під час роботи над годинником дітки зможуть розвивати свої творчі здібності і креативність. Адже робота має відбутися відразу в декількох напрямах: розфарбовування циферблату глиттером по номерах, декорування стразами, прикраса циферблату об'ємними цифрами і на завершення-складання, налаштування і приєднання годинникового механізму.
Комплектація:
- картонна заготівля-форма, товщина 3мм.
- кварцевий годинниковий механізм
- об'ємні цифри, 2 палети
- набір страз
- різноколірний глиттер, 9 упаковок
Розмір коробки :
- Довжина: 39,0 см
- Ширина: 4,5 см
- Висота: 29,0 см
Вікова група: 6р
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Вид творчества | Декупаж |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 19 см |
| Высота | 5 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴



