
Хатинка пташеняти муз. розв. арт. PL-721-59
1 090 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6905298994199
+380 (50) 447-01-03
Іванна- +380 (95) 668-65-39Марія
- +380 (96) 737-90-68Марія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Музична іграшка «Хатинка пташеня»Озвучено українською мовоюРозмір іграшки: 20.5*19.5*24 смВага: 940 грамУ комплекті:- паличка з пташкою- черв'ячки на магніті- геометричні фігури-сортерФункції:- нотні клавіші- вивчення цифр (1-6)- веселі мелодії- дитячі пісні (4 шт.)- барабан- телефон-брязкальце- шестерні, що обертаються- годинниковий циферблат- гра «Нагодуй пташеня»- сортер із різними геометричними фігурами- рахівниця- світлоБатарейки 3 шт. типу АА у комплект не входятьУпаковка: коробкаМузична іграшка «Хатинка пташенята» – це чудовий подарунок для малюка. Іграшка виконана у вигляді будиночка з 4-ма ігровими панелями та зручною ручкою для перенесення на даху.На кожній стороні будинку встановлено оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини. Так, будиночок включає в себе: музичне піаніно, барабан, сортер з різними геометричними фігурами, гру «Нагодуй пташеня», рахунки і шестерні, що обертаються.Помістивши фігурку в потрібний отвір, малюк зможе вивчити геометричні фігури. А щоб було зручно діставати фігурки з будиночка, в ньому є спеціальні дверцята.Гра «Нагодуй пташеня» зацікавить малюка і надовго зможе його захопити. Малюкові необхідно за допомогою пташки на паличці нагодувати пташеня черв'ячками. У пташки на дзьобі розташований магніт, за допомогою якого можна з легкістю захопити черв'ячка і помістити його в дзьоб до пташеня.Граючи, малюк не просто отримає масу задоволення від процесу, а й зможе розвинути дрібну моторику рук, уважність, уяву. Чи зможе вивчити рахунок і деякі кольори. Такий ігровий набір покращує координацію, навчає акуратності та терпіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Країна іграшок |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Обучающая игра |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 20 см |
| Высота | 25 см |
| Состояние | Новое |
| Количество участников | 4 |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Минимальное количество участников | 2 чол. |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
Информация для заказа
- Цена: 1 090 ₴

