Робот-трансформер — це іграшка, яка перенесе хлопчика у справжню захопливу пригоду та світ роботів! У кілька рухів він перетворюється на яскраве спортивне авто, яке готове до гри. Ідеальний подарунок для юних фанів трансформерів!
Комплектація:
• Трансформер;
• Зброя (2 шт).
Особливості:
• Вражаючий яскравий дизайн з продуманими деталями, що привертає увагу та залучає до нових сюжетних історій.
• Легке трансформування з робота в спортивну машину та навпаки.
• Бойовий вигляд робота обов’язково приверне увагу малюка, а зброя у комплекті як додатковий аксесуар для створення унікальних бойових сюжетів.
• Зібраний автомобіль має рухливі колеса, тому його з легкістю можна катати по рівній поверхні.
• Міцний та якісний матеріал забезпечує довгу та безпечну гру.
Розвиток: розвиває логіку, мислення, фантазію, дрібну моторику, координацію та уяву.
Упаковка: коробка
Розміри:
Розмір упаковки: 27х11,5х32 см
Розмір машинки: 23х10х7 см
Розмір робота: 21,5х11х26 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластмасса |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 11 мм |
| Длина | 23 мм |
| Высота | 27 мм |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
- Цена: 698 ₴




