Спробуйте нестандартно поглянути на всі речі у цьому світі за допомогою такого танграму, адже це та іграшка, яка залишиться загадкою до самого кінця, хоча до набору і додається каталог з пропозиціями, але не дивлячись на всі ці позиції, які можна створити з ним, кінцю ідей немає меж, завжди можна придумати щось нове. А така іграшка, елементи якої поєднуються між собою за допомогою магнітиків стане улюбленою кишеньковою розвагою, адже не займе багато місця та не дозволить занудьгувати навіть у найдовшій черзі. Особливості: - іграшка дозволяє зібрати до 80 різних фігур та пласких елементів; - танграм складається з 7 елементів; - кожен з елементів виконаний у яскравому кольорі; - елементи іграшки поєднуються між собою за допомогою магнітиків; - напівпрозорі елементи виконані у вигляді різних фігур та містять написи з позначеннями цифрового значення кутів; - до іграшки додається каталог з можливими варіаціями фігур та пласких елементів, які можна зібрати; - танграм виготовлений з якісного пластику, який є безпечним для здоров’я дитини
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 4-х лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 13 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Высота | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество участников | 1 |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Минимальное количество участников | 1 чол. |
- Цена: 225 ₴


