
Конструктор з дерева Статуя Свободи з ліхтариком Mr. Playwood механічна 3D модель 171 деталь
1 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4820204380816
- +380 (95) 668-65-39Марія
- +380 (96) 737-90-68Марія
Дерев'яний конструктор Статуя Свободи (з ліхтариком) механічний — це унікальна модель для складання, що зображує символ Нью-Йорка і США. Статуя Свободи подарунок французьких громадян до сторіччя американської революції.
Завдяки дерев’яному 3D конструктору Mr.Playwood серії «Еко – лайт» дитина зможе зрозуміти основи роботи механіки та електромеханіки. Зібравши механічну модель, вона побачить, як динамо-машина перетворює механічну силу на світло. Це конструктор з підсвіткою, у якому використовується іграшковий мотор-генератор — екологічне джерело енергії.
Цей дерев’яний конструктор для дітей підійде як розвивальна STEM іграшка, і як незвичайний подарунок школяреві. Підходить і як конструктор для хлопчика, і конструктор для дівчинки, допомагає тренувати моторику та інженерне мислення. Виготовлений з безпечного дерева українського виробництва.
Комплектація:
Кількість деталей – 171 шт.
Для дітей – від 10 років.
Розмір моделі в зібраному вигляді – 19×16×38 см.
Розмір упаковки – 36×18×3 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mr. Playwood |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Фигурки |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Длина | 36 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Высота | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Количество составных элементов | 171 шт. |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 14-ти лет |
- Цена: 1 100 ₴





