..«MY COLOR BAG» — це УНІКАЛЬНИЙ набір креативного творчості, сприяє розвитку мистецьких здібностей, почуття кольору та гармонії у дітей і дорослих. Візьміть фарби і СУМКУ з нанесеними контурами малюнка і просто розфарбуйте її як розмальовку! Малюнок виконаний в техніці ANTISTRESS, розфарбовуючи його, Ви не просто малюєте, а ще і відпочиваєте, відпочиваючи і отримуючи задоволення від творчого процесу. Розфарбовувати СУМКУ можна як показано на упаковці, або на свій розсуд. А додавши ГЛІТТЕР в акриловий ЛАК, Ви зможете декорувати будь-які зафарбовані елементи на малюнку, надаючи БЛИСК свого творіння. Відчуйте себе дизайнером! Створіть ОРИГІНАЛЬНУ СУМКУ з власним дизайном!
Характеристики
| Формат | |
|---|---|
| Ширина | 24 см |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 24 см |
| Основні атрибути | |
| Стать | Для дівчаток |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 6 років |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Стан | Створити |
| Паковання | Коробка |
| Тип творчості | Рисові |
| Кількість кольорів | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



