Ігровий набір містить:
- картки Doobl Image Dio з динозаврами – 56 шт.
- Кінетичний пісок 150 грам - 1 шт.
- формочки для виробів фігурок із піску - 3 шт.
- бомбочка для ванни у вигляді яйця – 1 шт.
- Набір наклейок – 1 шт.
- Комплект флештату - 1 шт.
- динозавр, що збільшується у розмірі – 3 шт.
- інструкція – 1 шт.
Розміри: 19х19х4 см.
- картки Doobl Image Dio з динозаврами – 56 шт.
- Кінетичний пісок 150 грам - 1 шт.
- формочки для виробів фігурок із піску - 3 шт.
- бомбочка для ванни у вигляді яйця – 1 шт.
- Набір наклейок – 1 шт.
- Комплект флештату - 1 шт.
- динозавр, що збільшується у розмірі – 3 шт.
- інструкція – 1 шт.
Розміри: 19х19х4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 3-х років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 5 мм |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Коробка |
| Користувацькi характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


