
Креативна творчість для проведення розкопок "BUGS EXCAVATION" жуки укр
215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823102812656
+380 (50) 447-01-03
Іванна- +380 (95) 668-65-39Марія
- +380 (96) 737-90-68Марія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для проведення розкопок "Bugs Excavation" жуки - це набір для юних дослідників-ентомологів, які вирішили присвятити вільний час пошукам та вивченню різних видів комах, що мешкають на нашій планеті! У коробці знаходиться пласт скам'янілої земної породи зі справжніми копіями комах, а також археологічний набір інструментів, необхідних для розкопок.
Комплектація:
- скам'янілий пласт земної породи,
- Спеціальні археологічні інструменти для розкопки (пензлик, стек).
- 6 видів комах: майський жук, вогнеквітка червона, жук-геркулес, оса звичайна, метелик, співоча цикада.
Розмір пакування: 25х5х16 см.
Вік: від 6 років.
Комплектація:
- скам'янілий пласт земної породи,
- Спеціальні археологічні інструменти для розкопки (пензлик, стек).
- 6 видів комах: майський жук, вогнеквітка червона, жук-геркулес, оса звичайна, метелик, співоча цикада.
Розмір пакування: 25х5х16 см.
Вік: від 6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Підлога | Для дівчаток |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина: | 24 см |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴

