Ігровий планшет-книга для вивчення української мови. Вчимо букви й автентичні слова, цифри, українські квіти й кольори, граємо в логічну гру про геометричні фігури! Також треба розгадати кросворд і вписати слова та пронумерувати квіти! Розроблено за участю професійних методистів і дитячих психологів, на основі програми розвитку дитини.
- Комплектація: ігровий планшет-книга.
- Матеріал: пластик.
- Вік: 4+
Розвиває пам'ять, логічне мислення, концентрацію та навички самостійного навчання.
Розмір: 19 х 20 х 1.6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴



